Tere tulemast maadlusklubi Viljandi “Tulevik” kodulehele!!!

Ootame uusi noormaadlejaid treeningutele Viljandi Spordihoones!!! Oodatud on alates 6 a. nii poisid kui tüdrukud.  Tulla võib igal tööpäeval kella 15-17-ni. Kohtumiseni maadlussaalis!!!

Venemaal Gusevis toimunud kõrgetasemelisel turniiril saavutas Janar Lips-35kg kolmanda koha!!! Pronksimatšis võitis ta valgevenelast punktidega 9:6. Tristan Aleksandrov oli sellel turniiril viies kaalus -38kg.

VILJANDI MAADLUSKLUBI TULEVIK ON EESTI KOLMAS KLUBI AASTAL 2017 48 KLUBI HULGAS!!! SUPER TULEMUS MEIE MAADLEJATE POOLT!!!

EESTI PARIM VABAMAADLEJA EESTIS ON RAGNAR KAASIK AASTAL 2017 (EM 10 maadleja)!!!

26.-28. veebruar toimub üle-eestiline vabamaadluslaager Tääksis Viljandi külje all. Lisainfot saab treenerite käest!!!

Meie maadlussaal on uuenenud lisavalgustite ja ventilatsiooni näol. Lisaks väljaehitatud jõusaal koos inventariga, kus maadlejatel on võimalus kvaliteetselt treenida. Lisaks on poistel treeninguteks ja võistlusteks vajalik varustus. Maadlejad tänavad toetuse eest MTÜ Fswvabamaadlust, Valdeko Kalmat, Viljandi Spordikooli, Indrek Tumalat, Taavi Sõukandit, Jaak Jaagot, Jaanus Kaasikut ja teisi abilisi, kes on aidanud meie maadlejaid. SUURED TÄNUD ABI EEST !!!

27. jaanuaril toimusid Maalehe nimeline maadlusturniir Põltsamaal. Viljandi noormaadlejad võitsid esimesel päeval kehalistes katsetes neli esikohta.

I koht Rene Talts -32kg

I koht Janar Lips -35kg

I koht Kardo Tamm -38kg

I koht 42kg Tristan Aleksandrov

II koht Aimar Alksnis -46kg

III koht Kevin-Rainer Suuder -58kg.

20. jaanuaril toimusid Eesti-Soome ühised meistrivõistlused vabamaadluses Tuusulas. Viljandi Tuleviku võistkond võitis võistkondlikult teise koha 25 klubi konkurentsis (Eestis parim juunioride klubi).

Tulemused:

http://www.liga-db.de/Turniere/VT/2018/FI/180120_Tuusula/indexFIN.htm

Kommenteerimine on suletud